Seabreeze
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kids Joy Awards'da kim ne giydi?

4 posters

Kids Joy Awards'da kim ne giydi? Empty Kids Joy Awards'da kim ne giydi?

Mesaj  unusuaLLy C.tesi Haz. 06, 2009 11:27 pm

Kids Joy Awards'da kim ne giydi? Zac-efron-vanessa-hudgens-2009-k-3
Vanessa Hudgens, sevgilisi Zac Efron'la KJA'da boy gösterdi. Vanessa Hudgens ödül töreninde sade ve spor giyindi. Altına mini kot short [aynısından bende var] üstüne siyah askılı bluz giydi. Makyajı sade ama giyimine uygundu. Saçları ise açık ve dalgalıydı.
Kids Joy Awards'da kim ne giydi? PicImg_2009_Kids_Choice_1ed6
Miley Cyrus, KJA'da oldukça şıktı. Onunda saçları Hudgens gibi açık ve hafif dalgalıydı. Beyaz pileli uzun bir elbise giyen Cyrus'ın kıyafeti bir o kadar şık olduğu gibi iddialı bir kıyafetti.
Kids Joy Awards'da kim ne giydi? PicImg_2009_Kids_Choice_4e5d
America Ferrea'da şok şıktı. Oda elbise giymeyi seçenlerden oldu. Oda saçlarını açıp hafif dalgalandırmıştı. Elinde kıyafetine uygun bilezikleri vardı. Ayakkabıları siyah ve topukluydu.Ferrea'da gecede ki çoğu bayan gibi çok şık giyindi.
Kids Joy Awards'da kim ne giydi? Keke-Palmer-Nickelodeon-2009-Kids-Choice-Awards-Red-Carpet
Keke Palmer, mor ve fosforlu bir elbise giydi. Makyajı kıyafetinin rengine uygundu. Mor farları kendini ben burdayım dermişcesine belli ediyor fakat çok tatlı bir görüntü oluştuyordu. Allıkları ise ten rengini aşıp kırmızı kırmızı al al yanakları varmış gibi gösterdi. Küpeleri ise eski çağlarda ki tırpanlara benzetilebilir ama diyecek söz yok çok güzel ve ilginçti.

bugün gösterilen KJA'nın moda yorumunu merak ettim okudum ve sizinle paylaşmak istedim. Çoğunu farklı sitelerden buldum. Yorumlarla birlikte bulmak zor. bazıları Almanca'ydı çevirdim. Daha ünlü bulursam eklerim!
unusuaLLy
unusuaLLy
Üye
Üye

Kids Joy Awards'da kim ne giydi? Empty Bune yaa

Mesaj  SheiLa Paz Haz. 07, 2009 11:55 am

Bune yaa hiçbirini beğenmedim hiçbiri sagocuya benzemiyorda zaten Mad
SheiLa
SheiLa
Mod
Mod

http://sheilaid.blogcu.com/

Kids Joy Awards'da kim ne giydi? Empty Geri: Kids Joy Awards'da kim ne giydi?

Mesaj  SihirliStar Paz Haz. 07, 2009 9:00 pm

SheiLa demiş ki:Bune yaa hiçbirini beğenmedim hiçbiri sagocuya benzemiyorda zaten Mad
Aynen Evil or Very Mad Twisted Evil
SihirliStar
SihirliStar
Mod
Mod

Mesaj  unusuaLLy Ptsi Haz. 08, 2009 2:36 pm

SihirliStar demiş ki:
SheiLa demiş ki:Bune yaa hiçbirini beğenmedim hiçbiri sagocuya benzemiyorda zaten Mad
Aynen Evil or Very Mad Twisted Evil
sagu mudur nedir heç sevmem geet Smile fLo&rida varken sagu kim peeh Evil or Very Mad zaten adamda öyLe hırsız tipli ama zevkler ve renkler tartışılmaz Mad
unusuaLLy
unusuaLLy
Üye
Üye

Kids Joy Awards'da kim ne giydi? Empty Bence

Mesaj  dreary Salı Haz. 09, 2009 11:00 am

bence miley inki süper sade ve göze çarpıcı zaten bu yüzden çok şaşırdım .çünki miley in bu resmi cosmo girl dergisindede vardı ve altındada harika bir açıklama I LOVE YOU M!LEY
dreary
dreary
Üye
Üye

Mesaj  SheiLa Salı Haz. 09, 2009 10:27 pm

Doğruyu sölemek gerekirse BENCE mileyinki kötü miley severim ama kıyafeti gzel deil orda bnce vanessa
SheiLa
SheiLa
Mod
Mod

http://sheilaid.blogcu.com/

Mesaj  dreary Çarş. Haz. 10, 2009 12:40 pm

yaaa tmm vanessanınkisi gzl fakat miley inkde gzl fkat çok uzun bu yüzden estetik gözükmüo ve vanessanın sortuna gelirsek sade bir şey ve üstündeki püsküllü elbiseye biraz demode kaçmış daha uyumlu bişiler bulabilirdi buda gzl ama daha güzel olabilirdi Exclamation
dreary
dreary
Üye
Üye